Prečo lacnedomceky.sk

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/2

Záruka 

kvality

Stavby sú realizované z overených a certifikovaných materiálov od renomovaných výrobcov. Technologické vybavenie je vo vyššom štandarde.

Projekty 

na mieru

Vyberte si z ponuky našich vzorových projektov rodinných domov alebo Vám vytvoríme úpravu typových projektov podľa Vašich predstáv.

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/2

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/2

Rýchlosť

výstavby

Dlhoročné skúsenosti a prepracovaný systém výstavby nízkoenergetických domov zaručuje rýchlu stavbu už do 5 mesiacov.

Čo všetko obsahuje cena domu?

Dokumentácia

V cene domu na kľúč je vypracovanie projektovej dokumentácie (projekt) pre stavebné povolenie, či pre potreby vybavovania hypotekárneho úveru; stavebný dozor a taktiež technická dokumentácia pre kolaudáciu nízkoenergetického domu.

Základy

V cene domu na kľúč sú aj výkopové práce pre prípravu základovej dosky, uloženie debniacich betónových tvárnic (DBT) do potrebnej výšky (obvykle 2 radov), samotné zhotovenie základovej dosky z betónu a taktiež hydroizolácia a tepelná izolácia zakladovej dosky.

Obvodové steny

Obvodové steny sú zhotovené zo samonosných panelov OPS 300 sendvičovej konštrukcie zložené z expandovaného polystyrénu (eps) a drevocementovej dosky KRUPINIT.

Krupinit tvorí vonkajší obal polystyrénového jadra, zabezpečuje pevnosť panelov, ochranu proti ohňu a mechanickému poškodeniu. Jeho pórovitá štruktúra dobre pohlcuje zvuk a poskytuje výborný podklad pre nanášanie omietok.

 Jadro panelu z expandovaného polystyrénu hrúbky 200 mm je výborným tepelným izolantom. Výsledkom je mimoriadne tepelne izolujúci, vysoko mechanicky odolný, zvukovo izolačný a požiarne bezpečný panel o hrúbke 30 cm.

Strešná konštrukcia

Dom na kľúč obsahuje aj inštaláciu valbovej alebo sedlovej strechy, ktorá je pokrytá škrídloplechom (v cene) alebo škridlou (za príplatok), inštaláciu odkvapového systému a taktiež inštaláciu murovaného alebo montovaného komína, čo vrelo doporučujeme. Izoláciu strechy zabezbečuje fúkaná izolácia ISOCELL, stropný podhľad je zložený zo sadrokartónu.

Exteriér a interiér

Samozrejmosťou v cene je aj osadenie vchodových dverí a okien 7–komorového profilu SALAMANDER s izolačným trojsklom, zhotovenie vnútorných a vonkajších omietok, zhotovenie vnútorných priečok podľa projektu (Porfix, Ytong, betónové priečky), izolácia podlahy EPS 100 o hrúbke 150 mm, kompletné zhotovenie rozvodov vody a elektriny, interiérové podlahy a dvere a v neposlednom rade je v cene domu aj sanita.

Energie

Veľkou výhodou domov od LacneDomceky.sk sú znížené mesačné náklady na chod domácnosti, čo je zabezpečené stropným Infra vykurovaním, aktívnou rekuperáciou a fotovoltaickými panelmi - a to všetko v cene domu!