Prečo my?

Prečo si vybrať pre vašu stavbu práve nás?

Záruka kvality

Stavby sú realizované z overených a certikovaných materiálov od renomovaných výrobcov. Technologické vybavenie je vo vyššom štandarde.

Projekty na mieru

Vyberte si z ponuky našich vzorových projektov rodinných domov alebo Vám vytvoríme úpravu typových projektov podľa Vašich predstáv.

Rýchlosť výstavby

Dlhoročné skúsenosti a prepracovaný systém výstavby nízkoenergetických domov zaručuje rýchlu stavbu už do 5 mesiacov.

Čo všetko obsahuje cena domu?

Dokumentácia

V cene domu na kľúč je vypracovanie projektovej dokumentácie (projekt) pre stavebné povolenie, či pre potreby vybavovania hypotekárneho úveru; stavebný dozor a taktiež technická dokumentácia pre kolaudáciu nízkoenergetického domu.

Strešná konštrukcia

Dom na kľúč obsahuje aj inštaláciu valbovej alebo sedlovej strechy, ktorá je pokrytá škrídloplechom (v cene) alebo škridlou (za príplatok), inštaláciu odkvapového systému a taktiež inštaláciu murovaného alebo montovaného komína, čo vrelo doporučujeme. Izoláciu strechy zabezbečuje fúkaná izolácia ISOCELL, stropný podhľad je zložený zo sadrokartónu.

Základy

V cene domu na kľúč sú aj výkopové práce pre prípravu základovej dosky, uloženie debniacich betónových tvárnic (DBT) do potrebnej výšky (obvykle 2 radov), samotné zhotovenie základovej dosky z betónu a taktiež hydroizolácia a tepelná izolácia zakladovej dosky.

Exteriér a interiér

Samozrejmosťou v cene je aj osadenie vchodových dverí a okien 7– komorového prolu SALAMANDER s izolačným trojsklom, zhotovenie vnútorných a vonkajších omietok, zhotovenie vnútorných priečok podľa projektu (Porx, Ytong, betónové priečky), izolácia podlahy EPS 100 o hrúbke 150 mm, kompletné zhotovenie rozvodov vody a elektriny, interiérové podlahy a dvere a v neposlednom rade je v cene domu aj sanita.

Obvodové steny

Obvodové steny sú zhotovené zo samonosných panelov OPS 300 sendvičovej konštrukcie zložené z expandovaného polystyrénu (eps) a drevocementovej dosky KRUPINIT.

Krupinit tvorí vonkajší obal polystyrénového jadra, zabezpečuje pevnosť panelov, ochranu proti ohňu a mechanickému poškodeniu. Jeho pórovitá štruktúra dobre pohlcuje zvuk a poskytuje výborný podklad pre nanášanie omietok.

Jadro panelu z expandovaného polystyrénu hrúbky 200 mm je výborným tepelným izolantom. Výsledkom je mimoriadne tepelne izolujúci, vysoko mechanicky odolný, zvukovo izolačný a požiarne bezpečný panel o hrúbke 30 cm.

Energie

Veľkou výhodou domov od LacneDomceky.sk sú znížené mesačné náklady na chod domácnosti, čo je zabezpečené stropným Infra vykurovaním, aktívnou rekuperáciou a fotovoltaickými panelmi – a to všetko v cene domu!